Yeni Annelere Gün Boyunca Yardımcı Olan 3 Mobil Uygulama

Yeni anne olan bayanlar, akıllı telefonunuz size bir asistan gibi yardımcı olabilir. Bir anne artık bebeğinin ağzından çıkan garip bir sesin normal olup olmadığını öğrenmek için sürekli doktorundan bilgi almak zorunda değil.

Akıllı telefonlar bilgi kaynağı olmanın, sevimli resimlerin gönderilmesinin yanı sıra, kişisel program oluşturmak, zamanı verimli yönetmek ve rahatlamak için ipucu verebilen uygulamaların doğmasına yol açtı.

Şimdi sizlerle yeni anne olan bayanlara yönelik 3 adet yardımcı uygulama paylaşacağım.

 

MyMedela

MyMedela bebeğinizin ağırlığını, uyku zamanlamasını ve bebek bezi değişikliklerini takip etmenize yardımcı olan ücretsiz ve ödüllü bir uygulamadır. Uygulama aynı zamanda emzirme ipuçları ve eğitim bilgilerini okumanıza yardımcı oluyor.

MyMedela’nın özel Emzirme Güven Değerlendirmesi ile, emzirme hedeflerinize ulaşmak için gerekli bilgiyi almanızı ve yeni doğan bebeğinizin bakımına yönelik stresinizi hafifletebilirsiniz.

Ek olarak, MyMedela uyumlu olan süt sağma cihazları ile entegre çalışabildiği için izleme işleminizi düzene sokarak daha da bilgili bir anne olmanıza yardımcı oluyor. Uyumlu cihaz, MyMedela uygulamasına eşleştirildiğinde anneler,  bu verileri izleyerek, anne sütüyle beslenme hedeflerini tam anlamı ile gerçekleştirebiliyorlar. Yeni annelerin geneli, emzirmenin ne kadar zor ve stresli olduğunu bilmediğini için bu uygulama ile inanılmaz kolaylık sağlayabilirler.

 

Simple Habit

Hayatınız boyunca size bağımlı olan başka bir insana sahip olduğunuzda boş zamanınız belirsiz ve bir lüks haline dönüşür. Bebeğiniz uykudayken kendinize biraz zaman ayırabilirsiniz ve bu zamanı boşa harcamak istemezsiniz – bu yüzden Simple Habit’in meditasyon programı ile stresinizi bir kenara bırakabilirsiniz.

Simple Habi uygulamasını kullanan yabancı bir bayan, Kassia Flores, “Basit görünen alışkanlıklarım aslında beni çok üzüyodu. Ben bu uygulamayı kullandıktan sonra kendimi gerçekten odaklanmış bir anne olarak görüyorum.” diyor.

Strese kapılmamak, mutlu olmak ve kendini sevmek için yardıma ihtiyacı olan yeni anneler için binlerce kılavuzlu meditasyon seansları var. Tabiki bunlar için bir ücretlendirme söz konusu. Yıllığı 99$ kadar..

Hello Belly

Şirin bir bir gebelik klavuzu. Hamilelik ile alakalı bilgilerin paylaşıldığı şirin ve komik bir rehber. bu da sizinle onların birilerini Hello Belly uygulaması, bebeğiniz doğmadan önce ve doğduktan sonrasında sizi korur ve korkularınızın bir kısmını mizah, sanat ve görseller ile hafifletmeye yardımcı olur. Vücudunuz hakkında bilmeniz gerekenler ve haftadan haftaya sizi nelerin beklediğini uzmanlardan öğrenebilirsiniz..

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid