UBiSoft’un E3 Sepetinde Neler Var


E3’e sayılı günler kala, haberler geldikçe bu büyük oyun fuarı ile igili bilgileri girmeye devam edeceğiz. Şimdilik Ubisoft’tan başlıyoruz. Öncelikle, haberleri Ubisoft E3’te neler sunabileceğine dair bilgiler çıktıkça güncelliyeceğiz. UBI cenahından bir video geldi. Ubisoft CEO’su Yves Guillemot, 2 vatandaşla diyalog halindeyken yaptığı fransız soğukluğundaki espirilerle oyunları tanıttıkları bir video sundular.. Neler olacağına dair ipuçları veriliyor bu videoda. Yalnız video sansürlenmiş, yani saklanmış oyun duyuruları var. Bunlar ne diye merakta kalmayın, onları siyah ekran olarak göreceksiniz. UBI ağır toplarını saklamaya çalışmış sadece…!!! Video altta sonrasında haberimize devam edeceğiz efenim..

 

 

Anlaşıldığı üzere bayağı hazırlıklı vede dolu dolu gelecek bu sene.. Şimdilik video da kesin olarak gözükenler; Farcry 5’in geçen hafta bayağı yoğun bir video akışıyla tanıtımı yapıldı. Diğeri de zaten South Park Stick of Truth’un devamı olan The Fractured But Whole. İlk oyun fantastik filmleri ve RPG dünyalarını tiye alıyordu, bu ise yeni çağın sinema çılgınlığı süper kahraman uyarlamalarıyla dalgasını geçecek gibi duruyor. Tabi South Park espiri tarzını seviyor ve neredeyse bir asırdır devam eden seriyi tv de takip edebilirseniz. Zaten bu oyunu da deliler gibi bekliyorsunuzdur. Gelelim o sansürlenmiş oyunlara, UBI 4 tane daha yeni IP açıklayacağını ilan etmişti ki bunlardan ayrı olarak da eski oyunlarına yeni eklentiler gelecek For Honor’dır, Rainbow Six’tir, Ghost Recon’dır. Onun haricin de eski IP lerine devam oyunu da gelebilir. Mesela yeni bir Prince of Persia görsek ortalık bayağı bir karışır gibi geliyor bana.

 

 

Ve tabi UBI’nin Amiral Gemisi Assasin’s Creed serisinin son oyunu Origins arada yapılan sızıntılarla serinin köklerine döneceği vede gümbür gümbür gelebileceğine dair bir hissiyat uyandırdı bende. Çünkü adamlar neredeyse 1.5 sene dinlenmeye almışlardı seriyi ve bayağı da uğraşıldı Origins le. Bu sefer hikayenin Mısırda geçeceği ilk oyunlardaki Pices of Eden, yani bildiğiniz HZ. Adem ve Havva kıssasında ki yasak elma mevzusunun oyuna uyarlanmış hali diyelim kafanız fazla karışmasın. Epey içli dışlı bir hikaye olacağı, günümüz hikayesinin de bayağı yoğun olacağı kallavi bir AC geleceğinden bahsedebiliriz yani. Son olarak AC ile ilgili bir tarihçe videosu ekliyeceğim. Hem nostalji olur hemde bekleyenler için bir ısınma turu olur. Yanlız bu hayranlar tarafından hazırlanmış bir video olacak. Çünkü UBI Soft’dan AC Origins le ilgili resmi bir duyuru gelmedi daha. Bu gelen bilgilerin tamamı da şirketten olan sızıntılar tabi. Ha birde şu ana kadar yaptıkları en geniş, açık dünyaya sahip oyun olacakmış Origins.

Son olarak E3 oyun şovu yada fuarı 12 Haziran’da açılışını yapacak ve 15 itibariyle şov perdelerini kapsayacak. 10’u itibariyle haberler yoğunlaşmaya başlar. Siz takipte kalın biz burada olacağız ve bilgi akışına devam edeceğiz inşallah..

Yine yeniden Ramazanınız hayırla dolsun efendim..!!

 

 

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid