Tekken 7 Tüm Konsollarla Birlikte PC’ye de Geliyor

 

Yıllardır konsollara çıkan Tekken serisinin son oyunu, 2 Haziran itibariyle Pc ye de çıkacak. Bandai Namco’nun bu kararında son yıllarda Steam in PC de baskın olarak  oyun yapımını arttırdığı vede konsola çıkan her oyunun neredeyse bilgisayarlarımızın ekranlarına yansımasını sağlaması etkin rol oynamakta. Son yıllarda hiç gelmeyen Japon tarzı dövüş oyunlarının bile ağırlıklı olarak pc ye gelmesi ve de bayağı başarı elde etmesi üzerine biz niye es geçelim ki bu platformu demelerine sebep oldu herhalde.

Tabi bunda Namco Bandai’nin son yıllarda ki kazık oyunlar ekolü amiral gemisi olan Dark Souls serisinin bilgisayar çevirisinin iş yapmasının da etkisi var, yok değil hani..!!! Yani anlayacağınız bir konsol kalesi daha pc ye giriş yapacak bu cuma itibariyle. Yanlız bir ay öncesine kadar 70 küsür TL civarı olan oyun, zannedersem kutulu dağıtımına ket vurmasın diye fiyat arttırımına gidildi. Şu an ki Steam fiyatı 140 TL civarında. Bizim piyasada tek olan dağıtım şirketleri, daha doğrusu dağıtım şirketinin ülkemize armağanı bu olay.. Yoksa ucuza oyun niye oynasın kutulu versiyonuna 2 katı para vermesi gerekirken niye dijitale daha uyguna alsın ki Türk oyuncusu değil mi??? Steam’den alabileceğiniz, fakat uygun fiyata da bulabileceğiniz yerler de var. Ya onları denersiniz yada Steam’de indirime girmesini beklersiniz. Veya konsolunuza alın orada da uygun fiyata bulacağınız yerler de var çünkü ..!

Evet böylece Tekken 7 ile bizde bilgisayarımız da King Of Iron First Turnament’ın 7. sini deneyimleme ve Heihachi Mishima ile oğlu Kazuya arasında ki ezeli rekabetin son raundunu görme şerefine ulaşacağız. Sizlere de tavsiye ederiz efenim.. Bu arada Pc Masterrace biri olarak yani 1. tercih Pc ci olarak… Steam ve Pc ye gelecek en taze haberleri buradan size ulaştırmaya çalışacağım.

Takipte kalın, Hayırlı Ramazanlar..

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid