SDS, BMW için Yeni Android Dokunmatik Ekranını Duyurdu

BMW sürücüleri, Safe Drive System (SDS)‘in bugün piyasaya duyurduğu gelişmiş ANDRO 10.3 inçlik Retrofit Dokunmatik (Parlama önleyici) Ekran vasıtasıyla, yeni bir üçüncü parti Android in-dash sistemini kullanabilecekler.

Yeni sistem, 6.5 inçlik eski ekranları değiştirmek üzere üretildi ve 2013’ten bu yana üretilen BMW 1/2/3/4 serisi modellerle ve yeni X1 ile uyumlu.

Bu gelişmiş Android dokunmatik ekran, sürücünün Apple Music ve Spotify gibi çevrimiçi müzik uygulamalarına ve Waze gibi navigasyon sistemlerine bağlanmasına olanak tanıyarak endüstri standartlarının ötesine geçiyor. Ekran, Tesla gibi diğer önde gelen lüks arabalarla karşılaştırılabilir bir sürüş deneyimine sahip ve yerleşik USB bağlantı noktası aracılığıyla HD veya diğer video formatlarını kullanan harici cihazlara bağlanabiliyor. Ve BMW sahipleri için, özellikle önemli olan, kurulumu ile araç garantisinin herhangi bir şekilde bozulmuyor.

Aynı zamanda OEM gereksinimlerini tam olarak karşılıyor; bu da BMW’nin Park Yardım Sistemi kullanan iDrive ve arkadan görüş kameraları ile entegre olduğu anlamına geliyor. Dahası, ekran yeni bir NBT EVO kullanıcı arabirimine sahip, zahmetsiz kurulum ve çalıştırmayı mümkün kılıyor. .

10 Ağustos’tan itibaren kullanıma sunulacak olan ekran, bayi web sitelerinde, araç kiralama şirketleri ve bayilerinden satın alınabilecek. Ödenecek olan fiyat ise 955 $ ve yaklaşık 20 dakika içinde kuruluyor. Herhangi bir BMW bayisinde veya müşterinin evinde gerçekleşebilecek olan kurulum ise 125 $’a mal olacak.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid