Pokemon GO Plus için Yüzük Üretildi

Bu yaz, Pokemon GO’nun 1. yıldönümü kutlanıyor ve Pokemon GO Plus için yeni bir yüzük üretildi.

EuroGamer tarafından yapılan açıklamaya göre, Pokemon Go Plus yüzüğü, Japonya’da 400 yen (yaklaşık 3.50 $) karşılıında piyasaya çıkacak. Yüzüğün kullanıcılarına yararı, yüzük gibi takıp avcunuzun içinde tutmanız ve diğer elinizle müdahale etmeden kullanabilecek olmanız gibi görünüyor. Nintendo kullanımını şu şekilde açıklıyor;

– Pokémon GO Plus, hareket halindeyken ve akıllı telefonunuza bakmadan Pokémon GO’nun tadını çıkarmanızı sağlayan küçük bir cihazdır.

– Cihaz Bluetooth ile eşleştirildikten sonra etrafta bir Pokémon görünmesi gibi durumlarda üzerinde bulunan LED ile Pokémon hakkında size bildirim gönderir.

– Bir PokeStop menzili içinde olduğunuzda, Pokémon GO Plus’ın ledi yanar ve titreşim ile size haber verir. PokéStop ürününde arama yapmak için Pokémon GO Plus düğmesine basın; herhangi bir öğeyi bulursanız, bunlar derhal envanterinize eklenir.

– Yakınlarda bir Pokémon olduğunda, Pokémon GO Plus’ın ışığı yanıp söner; Pokémon GO Plus yüzüğünüzde ki düğmeye basarak bir Poké Ball atabilirsiniz; Pokémon GO Plus, yanıp söner ve titrerse, Pokémon’ı yakalamış olursunuz.

 

 

Pokemon GO ekibi, geçtiğimiz günlerde Avrupa ve Japonya’da, bu yaz için planlanan daha canlı etkinlikleri de duyurdu.

Android için Pokémon GO, Google Play Store’da ücretsiz indirebilirsiniz.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid