Mount & Blade 2 Bannerlord E3 2017’de Olacak

Ankara’lı firma TaleWorlds, ilk olarak Mount & Blade ile çok beğenilen bir işe imza attı. Hatta öyle ki kendinden sonra gelen tarihi kılıçlı kalkanlı bir çok oyuna örnek teşkil etti diyebiliriz. Şimdi de M&B 2 Bannerlord’un üzerinde, neredeyse 3 yıldır çalışıyorlar ve ortaya ilk oyundan çok daha profosyonel vede her kesime hitap eden bir iş çıkacak gibi. Bayağıdır beklenen oyun TaleWorlds’un kurucu CEO’su Armağan Yavuz tarafından yapılan açıklama doğrultusunda, bu senenin E3 Oyun fuarında görücüye çıkacağı duyuruldu.

 

 

Dünya genelinde heyecanla beklenen oyun neredeyse son 1 senedir kapalı kapılar ardında hazırlanıyordu. Basınla çok bir şey paylaşılmamıştı.  En son PC Gamer’ın Nisan sayısında Skyrim’den beri en kaliteli açık dünya RPG oyunu diye iddaalı bir başlıkla yer verilmişti. Onun dışında çok kendini göstermedi M&B 2.

 

 

Bu kadar sessiz kalmanın acısını bu E3 te çıkaracak gibi Ankara’lı firma TalesWorld. Çünkü Armağan Yavuz sadece görsel bir tanıtımın değil, oynanabilir bir demoyla birlikte E3 2017’de boy gösterceklerini açıkladı. Tabi bize de bu açıklama üstüne heyecanla beklemek düşer.. Bu seneki E3 zaten bayağı dolu dolu geçeceği belliyken, özellikle de bizden birilerinin orada boy gösterecek olması Türk oyun camiası açısından bu seneki E3 ün ayrıca bir yeri vede değeri olacağının göstergesi..!!

 

Başarılarının devamını dileriz efenim..
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid