iOS 11 Beta Yayınlandı ! Nasıl Yüklenir?

WWDC17’de tanıtımı yapılan iOS 11’in Beta 1 sürümü, Apple tarafından etkinlikten hemen sonra geliştiriciler için yayınladı.  “iOS 11 nasıl yüklenir?” diye soran takipçilerimiz için kurulum rehberi hazırladık. Buyrun..

Apple, WWDC17 etkinliğinde tanıtımı yaptığı ve önemli yenilikler sunan iOS 11 işletim sisteminin 1. betasını halka açık olarak yayınladı. Denemek isterseniz kurulum rehberimizden yararlanabilirsiniz.

 

 

Cihazınızın Yedeğini Almayı Kesinlikle Unutmayın !
Her zaman ki gibi ilk iş, telefonunuzun yedeğini mutlaka almak! iOS 11 henüz test aşamasında bir sürüm olduğu için cihazlarda takılmalar, reset atma ve uygulama uyumsuzlukları gibi sorunlar yaşatabilir. Yedekleme için iTunes programınızı açtıktan sonra kenar çubuğunda yer alan Özet menüsüne tıklayıp, açılan sayfada “Şimdi Yedekle” butonuna basın. Olası bir aksilikte cihazınızı eski sürümüne geri döndürebilmek için bu yedek kurtarıcınız olabilir !

iOS 10.3.x sürümlerinde almış olduğunuz yedeğinizi mutlaka güvenli bir yerde saklayın.

Geliştirici Profilini Yükleyin
Yedekleme işleminin ardından iOS cihazınız üzerinden aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Geliştirici Profilini iOS cihazınıza yükleyin. Sizi otomatik ayarlara yönlendirerek profili yüklemenizi isteyecektir.

Geliştirici Profilini İndir.

 

Cihazınızı iOS 11’e Güncelleyin

Profili yükleme işlemini bitirdikten sonra Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme bölümüne gelerek, güncellemeleri kontrol edin. Ekranınıza gelen iOS 11 güncellemesini cihazınıza indirin ve kurun.

Güle Güle Kullanın..

 

 

Anketimize Katılmayı Unutmayın !

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid