‘Google Ödüllü Anketler’ Türkiye’de!

Google gönderdiği anketlere katılan kullanıcılarına, Google Play Kredisi verdiği uygulaması şimdi Türkiye’de. Boş vakitlerinizde bildirim olarak gelen anketlere göz gezdirerek, tek bir anketten 1.79 TL para kazanabilirsiniz.

ABD’de aktif olan ve kullanıcıların çok sevdiği Google Opinion Reward uygulaması, şimdi Türkiye’de. Uygulamada Google tarafından hazırlanan anketler bulunuyor ve bu anketleri doldurarak Google Play kredisi kazanıyorsunuz.


Ülkemizde “internetten nasıl para kazanılır?” aramasının çok fazla yapıldığı düşünürsek, bu uygulama birçok kullanıcının bu arayışını kapatacaktır. 

Uygulamanın kurulumu gayet basit; İlk başta, adınız soyadınız gibi bilgileriniz alındıktan sonra,  ufak bir anket yapıyorsunuz(ücretsiz). Bu ankette kendinizle ilgili temel soruları yanıtlıyorsunuz ve sonuçlara göre sizin anket programına katılıp katılmamanız kararlaştırılıyor. Karar aşaması biraz uzun sürebilir, o yüzden uygulamadan bildirim gelmesini bekleyebilirsiniz.


Uygulama size onay verdiğinde, her hafta en az bir tane  kısa ve sizinle alakalı anketler geliyor. Telefonunuza bildirim olarak gönderilen bu anketlerden 1.79 TL tutarına kadar Google Play kredisi kazanabilirsiniz. Bu anketler arasında, “Planladığınız bir sonraki seyahat ne zaman?, En iyi logo hangisi? ” gibi sorular yer alıyor.

 

 

Uygulamayı indirebilir ve hesabınız onaylanırsa anket yapıp Google Play kredisi kazanabilirsiniz. Uygulamayı aşağıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz..

 Google Ödüllü Anketler

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid