Birbirinden Ünlü Sporcu Tek bir Uygulamada Buluşuyor ! “Givin”

Günümüz teknoloji çağı olduğu için artık alışverişlerimizin neredeyse tümünü internet üzerinden yapar olduk. Hatta her markanın kendi mobil uygulaması var, açıyorsunuz ve herşey parmağınızın ucunda.

Fakat 8 kişilik Givin ekibi öyle güzel bir alışveriş uygulaması yapmış ki sormayın. Uygulamanın ana amacı şu; kullanmadığınız yada satmak istediğiniz eşyalarınız varsa uygulamaya yüklüyorsunuz. Buradan sağlanan gelir; Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk) ve Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı (TOHUM) ile eğitime destek olarak kullanılmış oluyor. Hemde hangi STK’ya gönderilmesini istediğinizi, şeffaf bir şekilde kendiniz takip edebiliyorsunuz. Givin uygulamasının içinde birbirinden değişik sosyal yardım projeleri var ve sizlerde bu projelere destek olabiliyorsunuz. Huzur verici..

 

 

Birbirinden ünlü sporcular bu harika proje ile buluşuyorlar. Sporcuların imzalı formaları, ayakkabıları, kendileri tarafından imzalanmış futbol ve basketbol topları ve diğer ekipmanları bu proje ile alıcıya çıkacak. Bu eşyaların satılması ile toplanacak para Toplum Gönüllüleri ile, Gençlerin Sosyal Sorumluluk Eğitimlerine katılması sağlanacak. Kimler mi, var şöyle özet geçersek; Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Beşiktaşlı Gökhan Gönül, Fenerbahçeli Mehmet Topal, Galatasaray Basketbolcusu ve Milli Takım kaptanımız Sinan Güler ve diğerleri..

Projenin Kurucuları Başak Süer ve Ali Aksakarya’ya ve onların nezdinde ekiplerine bu güzel projeleri için teşekkür ediyor. Başarılarının devamını diliyorum..

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid