Battlefield 1’in Mobil Uygulamasını Biliyor muydunuz?

Battlefield 1 oyuncularının online kariyerini takip edebilmesi için yazılan bu program oyuncularına müthiş istatistiksel veriler sunuyor. Şöyle bir göz atalım ;

 

 

Oynağınız süre zaten hemen hemen her oyunda yer almakta. Bu uygulamayla beraber arkadaşlarınızın kariyerini takip edebilir, birliklere başvurulabilir ve kendinize özgü ambleminizi yaratabilirsiniz.

 

 

En iyi kullandığınız silahları “silahlar” sekmesinden görebilir, hangi silahla kaç kişiyi öldürdüğünüzü öldürme /saniye oranlarınızı takip edebilirsiniz. Ayrıca silahı ne kadar zaman kullandığımız gibi ayrıntıları da buradan takip edebilirsiniz.

 

 

Oyun içi vasıta kullanımlarını da “Silahlar” sekmesi gibi “Vasıtılar” sekmesinden takibini yapabiliyorsunuz. “Silahlar” sekmesinin tüm istatistiksel verileri bu sekmede de kullanılmıştır.

 

 

Oyun içi cihaz kullanım istatistiklerini de  “Cihazlar” sekmesinden takip edebiliyorsunuz.

 

 

Şahsen en sevdiğim sekme diyebiliriz. Bu sekmeden gördüğünüz üzere en yüksek adam vurma serisi,kafadan vurma, en uzak mesafe kafan vurma gibi istatiksel veriler mevcut. 

 

 

Bildiğiniz üzere Battlefield 1′ de Taaruz, Sıhhiye, Destek ve Gözcü olmak üzere 4 adet sınıf mevcut. Bu sınıf puanlarınızın takibini de yine mobil uygulama üzerinden yapabiliyorsunuz.

 

 

Belki de oyuncular olarak en çok merak ettiğimiz istatistiksel veriler bu sekmede mevcut. Kaç kez öldürdüğünüz, kaç kere öldüğünüz, öldürme ve ölme oranınız, skor/dakika oranınız, aldığınız zafer ve yenilgi sayıları, yetenek puanınız ve isabet oranlarınız burada tutuluyor.

 

Uygulamayı artık öğrendiğinize göre aşağıdan uyumlu mobil cihazınız için indirebilirsiniz.

 

 

 

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
  • Volkan KORKMAZ

    Mühtiş bir istatistik havuzu, mühtiş bir paylaşım Umut.. Tebrik ederim, ellerine sağlık.