Amabrush Diş Fırçası 10 Saniyede Dişlerinizi Fırçalar

Üç yıldan fazla bir süredir geliştirilen Amabrush esnek ağız fırçası, düğmesine basit bir dokunma ile tüm dişlerinizi fırçalayabiliyor. Dişlerinizi 10 saniye içinde fırçalayabilen ilk tam otomatik diş fırçasına merhaba diyin.

 

Amabrush, 10 saniyede her diş yüzeyinin yaygın standart fırçalara kıyasla daha uzun süreli olarak temizlendiğini belirtiyor. Burada biraz matematik devreye giriyor. Manuel veya elektrikli normal bir diş fırçası ile önerilen 120 saniye süreyle dişlerinizi fırçaladığınızda, her yüzey (toplamda 32 diş bulunduğu ve her dişin iç yüzeyleride göz önüne alındığında) sadece 1.25 saniye fırçalanmış olur. Amabrush tüm bu yüzeyleri 10 saniyede fırçalayabiliyor. Buda şu anlama gelmekte: Her diş yüzeyinde 8 kat fırçalanma ve toplam diş fırçalama süresi 12 kat daha hızlı. Kulağa müthiş geliyor. Bu bile yoğun insanlar için bir zaman kaybı nihayetinde..

 

Dahili bir mekanizma ile köpürür ve doğru miktarda diş macununu dişlerinize iletir. ;Şarj edilmiş bir pil boyunca 28 kez dişlerinizi fırçalayabilirsiniz. Dolayısıyla, şarj istasyonu olmadan tatile çıksanız bile, dişlerinizi en az iki hafta boyunca günde iki kez fırçalayabilirsiniz.

Diş macunu kapsülleri elle tutturulur ve dişlerinizi her fırçaladığınızda otomatik olarak en uygun miktarda diş macunu sağlar. Tek bir kapsül bir aydan fazla kullanılabiliyor ve maliyeti 3 Euro. Ekstra taze (mavi), beyazlatma (beyaz) ve hassas (flor içermeyen) olmak üzere üç farklı, FDA onaylı diş macunu bulunmaktadır. Diş macunu, standart kullandığımız macunların dışında daha sıvı olması gerektiği için özel olarak formüle edilmiştir. Ağızlığın kendisi ise sadece 6 $’a mal olup her 3-6 ayda bir yenisiyle değiştirilmelidir.

Tüm çenelere uyacak şekilde yapılmış olan cihaz şu anda sadece Kickstarter araclığı ile finansman desteği almaya çalışmakta.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid